во

СмешноСмешно

Меган Маркл

„Нека сере, нека прети, нека се курчи. Тоа и го чекав. Нека мисли таа стара ревулканзирана гума за стокец дека и се плашам. Знаев дека потегот ќе ја изнервира и нејзе и оноа стапче за брис за ПАП тест од брат што го има Хари. Курво една растена у плата, израснав у Комптон, Саут Сентрал, Гардениа и Лонг Бич. Мислиш дека после растење у 90ти со Rodney King riots и ред други срања у ЛА, дека ќе се плашам од бајати закани? Се лажеш гадно!

Тоа што излеговме од кралското семејство, не значи дека нема да седам на тронот! BRING IT BITCH!“ – Меган Маркл по примањето на закани од страна на кралицата Елизабета II, поранешната војвотка од Сасекс, глумица, итрица, fine ass chocolate mulatto pudding, лична пријателка на Дара Бубамара и Зуица Лазова.

Извештај

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Што мислиш?

Напишано од Каљо Масниот

Олабаено младалачки

Радио