во

Haha epten sneg nadvor a? A i ladno e ahah

Извештај

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Што мислиш?

Напишано од ZStefkovski

Дал си икада мене волјела араунд д ворлд араунд д ворлд

Сепак, Чешка дел од СП!