во

Непријателот никогаш не спие

Извештај

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Што мислиш?

Спречил да го тестираат: Подобро е да спречиш, отколку да лечиш

Пејачот Зоки Кичеец ќе објави албум со дуети со политичари