во

Се што треба да знам е овде…

Извештај

Еден коментар

Одговори
  1. А бе нуму вакви работи,ајле човеци ќе се предомислат и ќе гласат за “мајсторот”.

Напиши одговор на Мара Мишкова Откажи одговор

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Што мислиш?

Напишано од ZStefkovski

#СмрттаНаХуморот – Тапанари

Сосема неочекувано со Владо Јаневски – Кога ништо не ти оди