во

Ристовски од Интегра објави слика од соѕвездието „Голема мечка“

Не стивнуваат реакциите по објавената слика со мапата на „Голема Албанија“ на твитер профилот на светски мега популарната пејачка Дуа Липа. По реакцијата на „Некст Тајм“ кои експресно одговорија со слика од „Голема Македонија“, на својата фејсбук страна реагираше и лидерот на „Интегра“ – Љупчо Ристовски, кој објави слика од соѕвездието „Голема мечка“. Останува да видиме како јавноста во Албанија ќе реагира на оваа провокација од господинот Ристовски и дали конечно Дуа Липа ќе го избрише својот навредлив пост и ќе се извини на јавноста.

Извештај

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Што мислиш?

Сосема неочекувано со Владо Јаневски – Важно прашање

Омилената песна на Али Ахмети