во

Мијалков: Subscribe to my OnlyFans

Откако ја задрма социјалната мрежа Фацебоок, македонскиот политичар, поранешен директор на Управата за безбедност и контраразузнавање на Македонија, посматрач, богаташ, симпатизер на СДСМ-ДПМНЕ и општо земено одличен човек во секое поле на животот (ве молам не ме апсете ќе бидам добар) продолжи со отварање на профили на сите популарни мрежи што ги користат младите со цел да допре до што е можно повеќе луѓе. Следно, Сашо Милајков ќе отвори и Твитер акаунт @NeSePraviBudaleSlediGoSale, профил на OnlyFans, а се шпекулира и дека ќе отвори свој серверт на Мајнкрафт. 

Се уште немаме информации колку пари ќе бидат потребни за да се сабскрајбнете на неговиот OnlyFans.

Извештај

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Што мислиш?

Напишано од ZStefkovski

Неутрален член на СДСМ: Апасиев ќе биде новиот премиер

Веќе Дежа Вудено