во

Како изгледа фацата на Мицкоски?

Извештај

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Што мислиш?

Напишано од ZStefkovski

МЕПСО: Како тоа сте во брак со Момоа а немате пари за струја?!?

Кој е навистина виновен?