во

Кога ќе сфатиш на што си се сложил

Кога ќе сфатиш на што си се сложил

Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

Извештај

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Што мислиш?

Напишано од ZStefkovski

22

Солзи сами капат прости ми

Судот во Хаг подигна обвинение против Џоковиќ за обид за убиство