во

Волку, волку…

Извештај

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Што мислиш?

Напишано од ZStefkovski

Судот во Хаг подигна обвинение против Џоковиќ за обид за убиство

Каква декада…