во

Емисиите на Миленко

Извештај

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Што мислиш?

Напишано од ZStefkovski

19

христијан Мемецкоски

Багерот што ја рушеше дивоградбата кај Мавровка пронајден мртов