во

Која Република?

Извештај

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Што мислиш?

Напишано од ZStefkovski

Багерот што ја рушеше дивоградбата кај Мавровка пронајден мртов

Мицковски од терасата на седиштето побара рушење на дивоградбите