во

ВБА-Челзи

Извештај

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Што мислиш?

Напишано од ZStefkovski

Меси се враќа дома

Пресврт: Бугарија го нуди Азис во замена за Гоце Делчев