во

Ретко познати цитати од Заев, Мицкоски, Шилегов…

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Што мислиш?

Напишано од ZStefkovski

Пресврт: Бугарија го нуди Азис во замена за Гоце Делчев

Човек не може да умре на раат во државава…