во

Човек не може да умре на раат во државава…

Извештај

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Што мислиш?

Напишано од ZStefkovski

14

Ретко познати цитати од Заев, Мицкоски, Шилегов…

Официјално: Заев и Иванов безбедни од Корона!