во

Официјално: Заев и Иванов безбедни од Корона!

Извештај

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Што мислиш?

Напишано од ZStefkovski

Човек не може да умре на раат во државава…

Дик