во

Столе Димитриевски

Извештај

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Што мислиш?

Напишано од ZStefkovski

И СПАСОВСКИ СИ ЗАМИНУВА ОД ПОЛИТИКАТА: Ќе отвора фризерски салон

Ти си најслабија карика