во

СмешноСмешно

На повидок нов развод: Маленко и пишувал на Фросина Фро

Дали на повидок е нов развод на Александар Маленко? Нова шокантна вест ја потресе макдонската јавност. Откако му го зеде скалпот на Стефан, на фејсбук профилот на Фросина Фро осамнаа фотографии од разговори со познатиот пливач Александар Маленко. Останува да видиме како ова ќе влијае на љубовниот живот на Алкесандар Маленко и дали наскоро можеме да очекуваме нов брак.

Извештај

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Што мислиш?

Омилена песна од Калиопи

14

Цитати од познатите – Vol. 3